Beyaz Fanilalılar

Halkın takımını, halkın içinde tutacağız.

Pankart nerde suya düştü, su nerde inek içti, inek nerde dağa kaçtı, dağ nerde yandı bitti kül oldu.

Biletler pahalı, bunun lamı cimi yok. Pankartlar anlayana ders niteliğinde, gayet seviyeli, gayet yerinde mesajlar. Kimsenin şahsına bir saldırı yok, aşağılama yok. Ona rağmen bu pankartlar kimilerinde bu kadar infial yaratıyorsa, o haksızlığın verdiği bir ruh hali olsa gerek.


Biz yeri geldiğinde, yine bu tarzda pankartlarla demokratik hakkımızı kullanmaya devam edeceğiz. Bunun için bir bedel ödenecekse de aramızda bundan sakınacak kimseler yok.

Fenerbahçeliyi, Fenerbahçe'den uzaklaştırmayın.

1 yorum:

meto dedi ki...

nice touch

Yorum Gönder

Dikkat: Önce topa bas, etrafına şöyle bi bak, sonra topu ayağından çıkar.


Lafa laf

Fanila Player'da Bu Hafta

Ruhumuz Hababam

Uzak Diyarlara Yolculuk

İsyan

Emniyet görevlilerinin kışkırtıcı tavrına,
Kulüp yöneticilerinin keyfi uygulamalarına,
Asgari ücretin 5 de 1'i (en ucuz tribün) bilet fiyatlarına,

Ya şimdi ses çıkartalım, ya da olanlara seyirci kalalım.

What's your goal?

okumuş adamlar olmamıza rağmen, istatistiklerin aksine, sosyologların holigan diye nitelendirdikleri bir sınıfın içinde yer alıyor olabiliriz. evet o pis çocuklardanız. burada teknik analizler yapmıyoruz, yapma gibi bir derdimiz hiç olmadı, olmayacak da. ama yine de o işi iyi yapan, en azından farklı söylem üretebilen nadir yayınları takip ediyoruz, belki ara ara kendimizce karalamaya da çalışıyoruz veya çalışırız orası ayrı. burada daha çok kendi değerlerimiz uğrunda, bildiğimiz gibi yazıyoruz. bulunduğumuz yer tribün olunca, edebi bir dil kullanma kaygısı duymadan, tribünün kendi dilini kullanarak dertlerimizi anlatıyoruz. olayımız bu.